phpRS
Dnešní datum: 13. 07. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  ÄŚervenec  >>
PoÚtStČtPáSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

* Víme jak to bylo v aquaparku:

Vydáno dne 17. 07. 2017 (10662 přečtení)

Muž co vyfotil muslimky v hábitech promluvil. Takže obě vypadaly jako by přišli rovnou z ulice. A tím porušovali hygienická pravidla. Hábity byl právě vymyšleny aby veškeré násilí bylo zahaleno. Hnisající modřiny z výchovy ženy k obrazu Islámu jsou také důvodem přikázanému zahalování.

Víme jak to bylo v aquaparku: muž co vyfotil muslimky v hábitech promluvil - Blok proti islamizaci
Víme jak to bylo v aquaparku: muž co vyfotil muslimky v hábitech promluvil
Muslim-Woman-At-Beach-610x350

Orlin Osiris, 12.7.2017

Facebook mě zablokoval můj profil. Jediným důvodem bylo, že jsem vyfotil ty dvě muslimky v abájích v bazénu a sdílel je na svém profilu. Než mě zablokovali tak mě kontaktoval novinář z MF Dnes, kterému jsem takto odpověděl na jeho otázky.

1. Proč fotografie muslimek v bazénu vznikla.

Muslimky v Aqualandku v Čestlicích

Muslimky v Aqualandu v Čestlicích. 

Má žena, která mě na ně upozornila, řekla „ že se zde necítí bezpečně s našimi dětmi. Zaslechla nás rodina sedící vedle a paní nám prozradila, že na už to upozorňovala před nějakým časem a plavčík jí řekl že má od vedení ZAKÁZÁNO cokoliv dělat (i přes to, že nebyli dodrženy hygienické předpisy, prý dokud se něco nestane). Dále nám prozradila, že minule jejich muži zálibně pozorovali děti v brouzdališti s rukama ve volných kraťasech a hráli si s nádobíčkem, na to plavčík prý taky nesmí reagovat.
Po tomto rozhovoru jsem se okamžitě rozhodl, že si je vyfotím a fotku umístím na sociální síť. Protože není možné tolerovat netolerantní. Jde o princip: v Egyptě váš zatkne policie za polibek na veřejnosti, v Americe vás také zatknou u Lincolnova památníku když se držíte za ruce a v Itálii se nesmí do kostela s odhalenými rameny, v Japonsku se nesmí plivat na zem a na silnici se musí jezdit vpravo. V Římě buď Římamen se tvrdila už antika.

To že jsem měl sebou telefon je normální, abych si udělal památku, jak si moje děti hrají.

2. Jaký měli oděv – šlo o přiléhavé burkiny či jiný úbor?

Takhle vypadají plavky o kterých některé muslimky tvdrí, že jsou správné podle šarie, tzv. burkiny

Takto vypadají plavky o kterých některé muslimky tvrdí, že jsou správné podle šarie, tzv. burkiny. Každý pozná, že toto, na sobě neměly.

Ta s tím modrým na hlavě měla něco napůl, burkiny to ale nebyly, protože nebyly přiléhavé tak jak prezentuje wiki. Měla sice obepnuté nohy, ale přes to měla ještě černé hadry od pasu po kolena.
Ale ta druhá měla regulérní nikáb, který rozhodně nesplňoval to co aquapark prezentuje v prohlášení!
Takže obojí vypadalo jako by přišli rovnou z ulice. A tím porušovali hygienická pravidla.

3. Proč vám koupání muslimek v dlouhém přišlo nevhodné?
Z hygienických důvodů. A proto že je to náboženský symbol který prezentuje nesvobodnou vůli vyznavačů Islámské ideologie.

Ve Francii se muslimky v hábitech koupat nesmějí. Když je přistihne policie, musí se svéknout.

Ve Francii se muslimky v hábitech koupat nesmějí. Když je přistihne policie, musí se svéknout.

Nelíbí se mi tento vkrádající se trend politické korektnosti, který salámovou metodou ničí vše, co je zde hezké, jen z důvodu tolerance islámu. Podívejte se na ty problémy s muslimy v západních zemí a je to jen tím, že k nim byli tolerantní a oni jim to vrací po svém: nogo zóny, muslimské děti napadají děti původních obyvatel ve školách atd. Turci v Německu se za dvě generace neintegrovali, jsou nebezpeční, radikalizovaní a na sociálních dávkách. Blízký východ si muslimové zničili jen svým „náboženstvím“. A teď si myslí že zničí i naši civilizaci! Já jako Otec, který má zodpovědnost za budoucnost svých dětí toto prostě tolerovat nebudu.
Oni nemusí být všichni špatní, ale! Pokud máte plný pytel shnilých brambor, nebudete hledat jednu zdravou. Celý pytel vyhodíte.
To je jejich problém, nechtějí se přizpůsobit a proto je k nim tak velký odpor. Oni chtějí žít tady, a ne my s nimi tam.
A nebudu je tolerovat jen proto že jsou to muslimové, vyznávající nenávistnou ideologii potlačující základní lidská práva! Třeba Právo svobodně se rozhodnou co mít na sobě. Ale islám je k tomu nutí a oni nemají vlastní svobodnou vůli.

Dlouhodobě zahalené tělo je celkově veliké hygienické riziko ať má na sobě hábit jakýkoliv.
Lidský organizmus je nastaven, aby přijímal sluneční záření a přes něj se tvoří potřebná a přirozená dávka vitamínu D. Z evolučně-biologického hlediska by nedostatek vitamínu D u člověka neměl nikdy nastat.
Při nedostatku světla (Vitamínu D) vnikají různé choroby jako např. křivice, osteoporóza, rakovina, deprese, osteomalacie, slabý imunitní systém, vysoký tlak. DÍKY SLABÉMU IMUNITNÍMU SYSTÉMU VZNIKAJÍ INFEKCE KŮŽE, PLÍSNĚ, MOKVAJÍCÍ BOLÁKY A PODOBNĚ.

4. Jaká byla reakce na Vaše fotografie na Facebooku?
Velice mě těší že mi napsalo opravdu veliká spousta lidí která mě za to chválí a mají stejný názor na budoucnost jako já. Jen asi 20-30 takzvaných sluníčkářů, vítačů a pseudohumanistů mi vyhrožovalo a vulgárně uráželo, ale z cca. 1500 doručených zpráv je to jen mizivá hrstka vlastizrádců. Já jsem realista a nemám sebevražedné sklony jako ti co mi nadávají do xeno…. a fašo….. vidím svět jaký je a nedělám si iluze že je růžový, protože není!

Tento styl oblečení ať se mu říká jakkoliv, je jen náboženský symbol prezentující nelidské tendence této Ideologie. Sluníčkáři, pseudohumanisti, islamofilové a jim podobní vítači s nižším IQ a bez pudu sebezáchovy, podporují porušování základních lidských práv a svobod. Protože Islám není svoboda, islám je fašisticko-náboženská Ideologie, která jen striktně přikazuje. A dále podporují šíření fyzického týrání těch zahalených chudinek. Protože tyto hábity byl právě vymyšleny tak, aby veškeré násilí bylo zahaleno. Hnisající modřiny z výchovy ženy k obrazu Islámu jsou také důvodem přikázanému zahalování. A následně hygienickému riziku.
Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 64 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Proti Islamizaci

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,