phpRS
Dnešní datum: 02. 03. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  BĹ™ezen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Jaké kafe nám uvařili?

* Veřejná výzva IV: „Tak co nám povíš Karásku, jak to bylo? Nebo nebylo?“ veřejná výzva počtvrté.

Vydáno dne 13. 11. 2004 (4068 přečtení)

08.10.2004 zde v tomto článku: Na soud s Hučínem veřejnost nesmí ?? !! ?? byl věřejně vyzván poslanec Karásek poprvé I, aby se vyjádřil k soudu Vladimíra Hučína u kterého byl osobně přítomen. Poprvé!

15.10.2004 zde v tomto článku: Zpráva Jana Šinágla z Interpelace - sněmovna - 14.10.2004 byl věřejně vyzván poslanec Karásek podruhé II, aby se vyjádřil k soudu Vladimíra Hučína u kterého byl osobně přítomen. Podruhé!

21.10.2004 zde v tomto článku: Veřejná výzva III: „Tak co nám povíš Karásku, jak to bylo? Nebo nebylo?“ veřejná výzva potřetí. byl věřejně vyzván poslanec Karásek potřetí III, aby se vyjádřil k soudu Vladimíra Hučína u kterého byl osobně přítomen. Potřetí!

Teď nedávno byl poslanec Karásek jmenovám Vládním zmocněncem pro lidská práva. Ideálnější funkci, pardon trafiku nemohl získat. Příhodná doba a situace se opakovaně věřejně zeptat a tak se dne 13.11.2004 Karáska ptáme počtvrté, aby se konečně jako dnes Vládní zmocněnec pro lidská práva vyjádřil k soudu Vladimíra Hučína u kterého byl osobně přítomen!Karásek káže píti vodu a sám popíjí víno! Tak co nám povíš Karásku, jak to bylo? Nebo nebylo?“

Nelze jinak vidět člověka, který nedávno vstoupil do politiky a jak sám v tisku řekl „pro peníze“. Vstoupil do politiky a popřel veškeré své já, pokud vůbec kdy nějaké měl. Byly doby, kdy Karásek zpíval za hluboké totality písničky, kde v textu napadal komunistickou chobotnici a jeho texty byly drsně srozumitelné, cílené, přesné a lahodily oku každého odpůrce komunistického režimu před rokem 1989. Dnes se ukazuje, že vše bylo jinak. Hrál si na Disidenta, hrál si na Undergroundového zpěváka, hrál si na odpůrce komunistů. A dnes? Dnes se potvrzuje a dokazuje, že si skutečně jen na vše hrál a vlastně jen chytře paralyzoval jak na minulém totalitním režimu, tak i dnes. Proč? Vše jen z osobního prospěchu, vše jen pro třicet stříbrných a jak dříve, tak i dnes. Čest, hrdost, páteř, úcta a spravedlnost jsou pojmy, které nezapadají do scénáře Karáska. Že skutečně nezapadají, ba dokonce se nehodí, dokazuje celým svým postojem a chováním od okamžiku vstupu do politické funkce poslance. Stačí si prostudovat jeho hlasování v poslanecké sněmovně a je vše naprosto jasné. Hlasuje ve zcela opačném smyslu než by jeden čekal, kdy popírá své dřívější „je potřeba ďáblovi říci ne“, protože dnes hlasuje s ďáblem! Podporuje ďábla co mu síly stačí a kdyby ho nepodporoval, tak dnes by s největší pravděpodobností již nebral tučných poslaneckých skoro 100 tisíc, protože kdyby hlasoval podle pojmu „čest, hrdost, páteř, úcta a spravedlnost“, tak ČSSD by důveru nedostala, vláda by padla, byly nové volby a Karásek by již nebyl poslancem se 100 tisícovým platem. To je realita a holý fakt jistější než jaro, léto, podzim a zima!

Tak a to máme rozebrané chování Karáska ve smyslu, kdy se on stará především a jen o své osobní blaho, prospěch a existenci. Jak se stará jako zákonodárce o své ovečky - voliče? Zde je nutné si uvědomit, že dopad jeho chování na normální občany je mnohonásobně katastrofálnější, jak podobné chování ostatních poslanců, třeba z řad KSČM. Komunisty by snad nikdo rozumný nechtěl vidět „u moci“ a oni zatím také ani nejsou a politickou situaci nemohou ovlivňovat „přímo“, ale jen „nepřímo“ podobnými zhovadilými hlasováními jako Karásek. Takže jejich škodlivost tu sice jakási je, ale jen mírná a omezená, protože zkrátka ve vládnoucí koalici nejsou, ale Karásek je ve vládnoucí koalici a je přímo s GroSStapovským týmem tou vládnoucí skupinou nad celou ČR, která nejen může, ale i ovládá veškeré současné dění a politiku! Takže jak se stará Karásek jako zákonodárce o své ovečky - voliče? O blaho, prospěch a existenci svých oveček - voličů se nestará vůbec a pokud, tak hodně špatně :-(

Stovky a možná i tisíce občanů a příznivců Vladimíra Hučína „ví“ zcela pozitivně jak ze spisu soudu, tak i z dalších dokumentů, co se děje a skrývá za případem bývalého kapitána BIS Vladimíra Hučína. Stovky a možná i tisíce občanů a příznivců Vladimíra Hučína „ví“ zcela pozitivně jak ze spisu soudu, tak i z dalších dokumentů, že u soudu zasedají osoby z doby totalitní jako například člen předsednictva SSM, člen SČSP, který je v přátelském kontaktu se synem bývalého náčelníka StB Přerov. Stovky a možná i tisíce občanů a příznivců Vladimíra Hučína „ví“ zcela pozitivně jak ze spisu soudu, tak i z dalších dokumentů, že u soudu se zatím neprojednávaly žádné utajované skutečnosti ve smyslu současného platného zákona o utajovaných skutečnostech. Stovky a možná i tisíce občanů a příznivců Vladimíra Hučína „ví“ zcela pozitivně jak ze spisu soudu, tak i z dalších dokumentů, že není co utajovat, že pokud je něco potřebné utajovat, tak to jsou takové skutečnosti, které by rozkryly mnoho svinstev na dnešních nejvyšších postech státních orgánů.

Karásek má prověrky pro styk s utajovanými skutečnostmi a mohl a byl účasten jednání u soudu. Dnes to Karáska 100% hodně moc mrzí a ve dne a v noci si určitě nadává, že tam vůbec se rozhodl k soudu se dostavit. Teď má nesporně děsivou můru na duši a neví co s tím a jak se k tomu postaví a o tom nasvědčuje nesporně jeho dokonalé mlčení. Byl tam, viděl a slyšel. Má potřebné prověrky a má informace, které jsou neveřejné, takže teď ví vše zrovna tak dobře, jako stovky a možná i tisíce občanů a příznivců Vladimíra Hučína, kteří také „ví“, jenže Karásek to teď „ví oficiálně“. Moc dobře „ví! to, co „ví“ stovky a možná i tisíce občanů a příznivců Vladimíra Hučína, že u soudu žádné utajované skutečnosti neexistují a že soud bez účasti veřejnosti je celý nesmyslný a protizákonný.

Kdyby Karásek byl 100% přesvědčený, že důvody k neveřejnému soudu s Vladimírem Hučínem existují, neměl by nejmenší důvod to veřejně potvrdit.

Jenže tak dosud neučinil a to nasvědčuje spíše tomu, že „ví“, že důvody k neveřejnému soudu s Vladimírem Hučínem neexistují a nemá odvahu to veřejně potvrdit.

Neexistuje jiné vyhodnocení chování poslance Karáska. Existuje jen to, že je součástí GroSStapovské mašinérie, která s úspěchem zavádí policejní stát a stejné praktiky, jako tomu bylo za totalitního režimu před rokem 1989. Hanba, třikrát hanba!

Ještě je zde šance a i trochu času a může Karásek vše napravit, vyvrátit a napravit si reputaci. Pokud má ještě alespoň trochu svědomí tak pochopí, že je ještě šance zvrátit zločinné praktiky u nás v posledních několika letech a že je možné zachránit demokracii, právo a spravedlnost v ČR. Tato šance je jedna z posledních možných, je v současné situaci poměrně vysoká, neboť těch „malérů a úletů“ v děsivých protiprávních kauzách je teď momentálně tolik a natolik vážných, že může stačit málo a celá bublina by mohla poměrně lehce a bezbolestně splasknout. Je jen otázka cti, odvahy a dobré vůle chtít Karásku! Máš šanci jako skoro nikdo jiný a čistě teoreticky bys toho mohl být schopen. Ptáme se Karáska tímto veřejným prohlášením tedy již potřetí:

Tak co nám povíš Karásku, jak to bylo? Nebo nebylo?“


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 67 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP, E-MAIL, ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,