phpRS
Dnešní datum: 02. 03. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  BĹ™ezen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Jaké kafe nám uvařili?

* Šubrt z BIS k procesu s Vladimírem Hučínem.

Vydáno dne 19. 10. 2004 (4615 přečtení)

V radiožurnálu blekotal soudruh Šubrt z BIS že nemají co tajit. Mají se proč bát a zatraceně proč! Bojí se. Bojí se sebe, bojí se svých vlastních kamarádů, bojí se svých nepřátel, bojí se toho co řekli, bojí se toho co neřekli, bojí se ještě dětí i nenarozených, bojí se, bojí se, bojí se ... Skupina The Plastic People Of The Universe toto přesně zpívá v písni 100 bodů! Ale tu složili proti komunistům v roce 1977 a přestože se píše rok 2004, tak text písně platí pro soudruhy Šubrty a podobné exoty 100% i dnes.

Odchytla jsem pred hodinou na radiozurnalu vyjadreni Subrta, mluvciho BIS k veci verejneho procesu. Ani slyset! Mluvil jak kniha. O tom, jak by se pritom odhalil zpusob prace BIS a kdovi co, ze tam jsou agenturni veci, a ze nehraji zadne zpravodajske hry a ze nemaji co tajit, ale ohrozili by a ble, ble... A ze si neumi prakticky predstavit jak by takovy proces mel technicky probihat, i kdyby se nasel soudce ktery by se toho podujal... A ze jim to primo zakon zakazuje. A ze jsou pro spravedlivy proces... Moderatorka dost tlacila, ze muze probihat vypoved svedku v utajeni. On rikal ze na vse co se u soudu rekne se musi hned reagovat a ze nelze vyloucit unik nejakych informaci které by ohrozily rozvedku, jako ze proces nelze ukocirovat, jinymi slovy. Oni se boji toho co by tam Vladimir . rikal, to je uplne jasne. Subrt vyjadril naprosto jasne stanovisko. Nikdy. Vystup z toho co rekl je ten, ze PO SKONCENI procesu se BIS zcela urcite k veci vrati a vyjadri! Co tomu rikate?

Claudie Nikolajenkova


Soudruh Šubrt si evidentně plete dojmy a průjmy. S největší pravděpodobností žije ještě před rokem 1989, kdy ohrožení státní bezpečnosti tak zvaným vnitřním nepřítelem bylo prioritním zájmem StB k vyšetřování a utajování a toto bylo podle tehdejších praktik ohrožením bezpečnosti státu. Tak tomu ovšem dnes není soudruhu Šubrte, opravdu již není! Už je dobré se „probudit“! Utajované skutečnosti podle současného znění zákona, které může být předmětem utajení jsou takové okolnosti, kdy je ohrožena bezpečnost státu ČR, ale nikoliv před vnitřním nepřítelem, ale před okolními státy. Žádný vnitřní nepřítel již neexistuje a nemůže ohrozit bezpečnost ČR, ani ji vnitřeně rozvrátit. Rozvrátit ČR? Jak? To jako máme chápat jako ohrožení demokracie a právního státu ČR soudruhu Šubrte? Nejsme právní stát a žádná demokracie se v ČR nekoná ani omylem. Zde se konají jen nekalé, odporné a zavrženíhodné reje různých politických komediantů, reje agenturních praktik ve stejném podání jako před rokem 1989. Kdyby Vladimír Hučín ukázal a on jednoho krásného dne soudruhu Šubrte ukáže výsledky svých prací v rozkrytí rakovinového prorůstání komunistických exponentů z totalitní doby do dnešních struktur tak zvaných demokratických a právních složek státního aparatu, tak se prokáže, že celá vaše slavná BIS utajuje opravdu zločinné prvky, které ohrožují demokracii, svobodu a právnost současné ČR! On Vladimír Hučín ani moc ukazovat nemusí. Valná většina všeho svinstva je již publikována na WEBu Hučín a podrobnosti již nejsou až tak důležité. Ty povedou jen k pádu mnoha hlav a k rozčarování většiny občanů ČR, kteří zatím netušili a v dobré víře věřili prolhaným slovům politiků a celé slavné BIS. Na závěr bych ještě uvedl, že utajovaný proces s Vladimírem Hučínem je utajovaným jen proto, aby se neodhalili komunisti z totalitního období před 1989 působící dnes na významných vrcholných postech dnešní politky, komunisti současní a i tak zvaní nekomunisti, ale myšlenkově a vazalsky stejně stále komunisti. Zrovna tak všichni jiní politici coby jejich vazalové, které mají díky „údajne“ ztraceným archivům StB stále dokonale pod kontrolou. Vše toto je jasné jak facka a dlouho to utajovat stejně již nevydržíte. Vašim praktikám je konec a měli byste to již konečně pochopit!

R. Hájek

Zde máte vyjádření Vladimíra jako pozdrav:

Ahoj Jirko. Jak jsem se dozvěděl z medií, tak komise pro kontrolu BIS dnes jednala s Jaroslavem Jírou. Jde o osobu, která je úzce napojena na Jana Prince. Princ a spol. mají eminentní zájem na tom, aby se veřejnost nedozvěděla pravdu. A tak se vytvářejí různé legendy o nutnosti utajovaní apod. Až se veřejnost dozví např. to co je na seznamu písemností zabavených pří domovní prohlídce tak si možná lidi uvědomí, koho jsem ohrožoval a jaké zájmy. V daném případě se jedná o zájmy bývalých estébáků, komunistů a jejich kolaborantů spojených se zájmy ČSSD. Princ a spol. plní hanebnou roli komunistických poskoků. Za to jim dali místa plukovníků. Oni vědí, že jednou budou muset projít uličkou hanby - opovržení a že to bude i bolet, ale doposud jsou důležitou součástí té zrůdné symbiózy a tak dělají vše pro to, aby se jejich postavení co nejdéle udrželo. Nyní je pro ně situace dosti nepříjemná a to proto, že i kdyby alespoň něco nechali soudit veřejně, tak by veřejnost vyslovila údiv nad tím, proč to doposud tak tajili. Bohužel s tímto postupem můžou ještě nějaký pátek vydržet. Vím, že se bojí narůstajícího tlaku veřejnosti. Ono to už ani není o Hučínovi, ale o tom, jaký to byl mechanismus po 17. listopadu 1989, který umožnil opětovný návrat bývalých komunistických exponentů a jejich vlivu do státní správy a především do bezpečnostních složek ČR. Já věřím, že příjde doba, kdy se začnou vzájemně požírat. Doposud se chovají jako jistý druh nočního hmyzu, který se neustále ukrývá pod kameny. Dovedu si také představit co bude, až se veřejnost dozví, že byli v souvislosti s mou osobou odposlochávány hovory členů KAN, KPV, novinářů, redaktorů a především osob, které nemají kladný vztah k ČSSD a KSČM. To, že proces zatajují je výraz jejich slabosti, zbabělosti a podlosti. V daném případě je nutno vyburcovat veřejnost k radikálním krokům. Jak ostatně svého času říkával T. G. Masaryk: „Je třeba sedlat"! Ahoj Vladimír Hučín.[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 20 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP, E-MAIL, ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,