phpRS
Dnešní datum: 02. 03. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  BĹ™ezen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Jaké kafe nám uvařili?

* Komunistické metody policie. Ano, není pochyb!

Vydáno dne 02. 10. 2004 (4175 přečtení)

Úvahy a komentáře vzniklé čtením z Neviditelného psa.

Komunistické metody policie

Na Neviditelném psu píše Jiří Tesař: „Když se otevřeně pokusila podplatit vláda opoziční ODS, tedy když budoucí premiér Gross nabízel opozici lukrativní pozice v různých úřadech (např. předsedu NKÚ), tak se to jako podplácení nebralo. To bylo jen jednání s opozicí. Premiér Gross nebyl odveden na policii a nebyl vyšetřován z podplácení opozice.“

Ano, to jsou fakta, která jsou v děsivém rozporu s další skutečností, kterou dále Jiří Tesař komentuje: „Na druhou stranu, když vystoupil koaliční poslanec Kořistka s tvrzením, že se ho pokusila opozice podplatit, aby nepodpořil vládu, pak byli pánové Dalík a Večerek zadrženi policí a jsou vyslýcháni jako zločinci, přičemž všichni vědí, že jde o tvrzení proti tvrzení. A premiér Gross si mne ruce, jak to pěkně funguje.“

Tomáš Kubín v komentáři píše: Ano pane autore, napsal jste to bez zbytečných keců okolo, stručně a jasně. Teď snad ještě na toho hajzlíka v premiérském křesle podat trestní oznámení. Máte bohužel úplnou pravdu a i mně se zdá, že poslední dějství normalizace se odehrává teprve teď. Není se co divit, že morálně totálně zkažený chlapec podrážející všechny okolo sebe se po obklopení se STBáky a poldy nutně vrhnul na řešení problémů pomocí Grosstapa.“

Ota First v komentáři píše: koaliční KDU za to, co se děje, je neomluvitelná. V této chvíli ČSSD zcela zjevně využívá na Ministerstvu vnitra vlastnoručně nastolených gangsterských poměrů k předvolební likvidaci opozice. Kdy přijde na řadu otevřené násilí, je pouze otázkou času. Lidé, kteří sahají k dosud uplatněným metodám, jsou pouze gauneři a jsou schopni čehokoli. Povinností jakékoli negangsterské koaliční strany je hodit v této chvíli ručník do ringu. Pokud to KDU neudělá, ponese v plné míře odpovědnost za konání socialistů. Bylo by dobře, aby si na to lidé u voleb vzpomněli. Pokud ještě nějaké volby budou.“

Velmi zajímavé na celé skutečnosti je to, že jednatelé za ODS byli „diskrétně, rychle a přísně zatčeni“ a například Dalík v pět hodin ráno a nechyběly tam kamery a nechyběli tam novináři! Není potřeba více důkazů, že v této chvíli ČSSD zcela zjevně využívá Ministerstvem vnitra nastolené gangsterské metody k předvolební likvidaci opozice, ovládání všeho, jako již delší dobu absolutní ovládání všech médií. Kamery a novináře vidíte u zatýkání odpůrců ČSSD, ale u soudu v Přerově s Vladimírem Hučínem nikoliv. Ani na protestních akcích na Váslavském náměstí je neuvidíte! Vrchol všemu je to, že k výslechu byli přesunuti vrtulníkem, snad do Ostravy? A po výslechu byli propustěni a zpět již museli za své !!!

Jiří Tesař dále píše: „Já si zase myslím, že jsme svědky návratu komunistických metod politického boje. A tyto komunistické metody jsou samozřejmě iniciovány předsedou ČSSD. Nebo si už nikdo nevzpomíná, jak byli političtí oponenti komunistů zavíráni tehdejší policií za nic, jak na nich bylo vynucováno přiznání o věcech, jichž se nedopustili, aby pak mohli být vydáváni za nepřítele režimu? Myslím, že bychom měli mít všichni velké obavy!!!“

Jeden velmi poučný komentář od Dědeka, který prý je sice starej, ale ne prý dementní:

Ač dědek na severní straně mechem notně obrostlý, přece jen nejsem zcela dementní. Dovolil bych si (jako volič) položit panu ministrovi vnitra několik otázek:
1) Jak je možné, že oba „obvinění“ čekali s odchodem až na příjezd televize. (StB to dělala tak, že je v bytě hlídali, a jeden koukal, jestli tam už novináři jsou – udělal jste to také tak, nebo jste „inovoval?)
Komunisté to v r. 1947 udělali tak, že všechny "buržoasní elementy" zatkli a zbavili volebního práva (t.zv čestných práv občanských) a po volbách (taky komunálních) je pustili s tím, že to byl omyl. Ale ono na to není nic nového. Podobně se na sněm k volbě českého krále nedostavili volitelé, o kterých se vědělo, že nebudou volit "husitského krále".
2) Jestliže „trestný čin“ spadá do kompetence ostravského soudu a tím i do kompetence ostravské policie, proč „obviněné“ zatýkala pražská policie a teprve dodatečně je (helikoptérou – hi, hi) zase vracela do Ostravy. Že by ostravští byli méně poslušni vůle „rodné“ strany?
3) Kdo to stěhování (helikoptéra není šlapací autíčko) zaplatí? Že by pan policejní prezident z vlastní kapsy, nebo dokonce „sám nejspravedlivější – nejvyšší pán vlády a světa“?
4) Pokud dokážete ještě myslet, můžete uvést nějaké důvody, proč by ODS měla v tuto dobu chtít pád vlády? Blbostí spasitelské strany jí narůstají preference, ale nyní ještě nejsou tak vysoké, aby zaručili pevnou stabilní vládu. Za dva roky, budou mnohem vyšší. Platit bezvýznamnému autsajderovi za hlas, je asi tak rozumné, jako vsadit na outsidera v dostihách a podplatit jezdce, aby vyhrál. Mnohem efektivnější by bylo podplatit pana premiéra a pana Škromacha, aby dělali i nadále stejné blbosti jako dosud, pana ex-premiera Špidlu, aby měl ještě více takových projevů v EU parlamentu, jaký předvedl posledně atd. Ale to oni samozřejmě dělat budou, jinak to ani neumějí a tak by to bylo vyhazování peněz.
A konečně dotaz na pana premiéra: Jak dlouho budeme mít ještě na ministerských postech neschopné hlupáky?

A na závěr krása od Františka Dobroty:

Parafráze

"Tak nám chtěli zkorumpovat Kořistku, pane Švejku!"
"A kterýho, paní Müllerová, já znám dva?"
"No toho z parlamentu!"
"A co mu jako nabízeli, paní Müllerová?"
"Deset miliónů a nějaký zaměstnání v zahraničí."
"Tak to musí bejt úplná blbost, paní Müllerová. Za deset melounů ten Kořistkas nestojí a teplý místečka si rozdělujou sami. Čím větší prevít, tím lepší faru. No to dá přece rozum, paní Müllerová."
"No já nevím, pane Švejku, letos je to samej malér."
"No to je to, paní Müllerová. Von jim to někdo někde vymejšlí. To máte třeba tu Bártovu presidentskou velezrádu, to máte Kořistkovu korupci, to máte v létě LTO v kožichu a v pozadí na záhonu sníh a redaktorka zamilovaná do lumpa. Ten kdo to vymejšlí, to musí bejt velkej prevít. Tak já už musím jít, paní Müllerová, dřív než si pro mě příjdou, von tu má u mě Bretschneider nainstalovaný to vodposlouchávací zařízení."

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 21 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP, E-MAILEM, ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,