phpRS
Dnešní datum: 02. 03. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  BĹ™ezen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Jaké kafe nám uvařili?

* Kdo řídí zločince není zločincem!

Vydáno dne 02. 10. 2004 (3353 přečtení)

Alespon podle ex-ministra vnitra a predsedy vlady Ceske republiky JUDr.Stanislava Grosse.

Kdo řídí zločince není zločincem!

Alespon podle ex-ministra vnitra a predsedy vlady Ceske republiky JUDr.Stanislava Grosse, ale i podle soucasneho ministra vnitra "disidenta" Frantiska Bublana, diky nemuz nebyl za 15 let v Ceske republice odhalen ani jeden agent, natoz dustojnik KGB nebo GRU ... Neni divu, vzdyt Frantisek Bublan pochazi z ultrakomunisticke rodiny a v katolickem seminari, kam byl za komunismu vyslan, se podle svedectvi spoluzaku zajimal pouze o informace zpravodajskeho razu ...
Předseda vlády Gross by mohl prodávat máslo ...

A ne jen tak ledajaké. Byla by na něm rudá růže jako logo ČSSD a jako značku by bylo vhodné zvolit "Máslo na hlavu". Do vysoké funkci vrchního ředitele úřadu na ministerstvu vnitra byl totiž po Pavlu Přibylovi jmenován další muž z pohotovostního pluku SNB - Petr Hanzl. Je to skutečně neuvěřitelná náhoda, že i tento "spolehlivý" muž byl po celá osmdesátá místa příslušníkem nechvalně známého útvaru. Ministr vnitra František Bublan o jeho minulosti ví. "Mluvil jsem s ním o tom, nikdy nebyl nikam nasazen, nebyl na to ani cvičen, dělal tam v podstatě administrativní úkony," uvedl ministr. Stanislav Gross je opět v klidu: "Pokud vím, tak nikdy nebyl na zásazích".
Nasvědčuje to jediné věci: ČSSD je od samého počátku pod totální kontrolou bývalých komunistů, dokonale prokádrovaných v komunistickém režimu. Všude, kde jsou potřeba skuteční "odborníci", tam jsou bez rozpaků použiti zkušení bývalí pracovníci SNB nebo StB. Koneckonců, proč by nemohl soudruh Hanzl plánovat zásahové akce proti různým nepohodlným živlům demonstrujícím za pochybné cíle i dnes. Jako "administrátor" pohotovostního pluku SNB s tím má jistě bohaté zkušenosti. Pro takového profesionála není podstatné, jakého politického smýšlení jsou jeho nadřízení nebo ti, které je třeba vyhnat z ulic. Je to přece práce jako každá jiná vyžadující znalosti o policejní technice, taktice a strategii. A důležité jsou i praktické zkušenosti, vyhodnocení účinnosti použitých represivních prostředků včetně techniky.
Celé to obsazování funkcí na ministerstvu vnitra nebo v předsednictvu vlády, ale i na ostatních ministerstvech postupuje od nástupu ČSSD do vlády zcela v duchu očekávaného prohlubování spolupráce s KSČM, jak ostatně naznačil soudruh Škromach. Prý bude oboustranně prospěšné, když si bude KSČM a ČSSD vzájemně pomáhat při nastávajících doplňovacích volbách do senátu. Kupředu levá, kupředu levá, zpátky ni krok, soudruzi!

J.M.US[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP, E-MAILEM, ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,