phpRS
Dnešní datum: 02. 03. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  BĹ™ezen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Jaké kafe nám uvařili?

* PRAHA - středa 15.září 2004 – mocní mají oprávněné obavy!

Vydáno dne 17. 09. 2004 (4235 přečtení)PRAHA -  středa 15.září 2004 – mocní mají oprávněné obavy!

Jan Šinágl

Naše mítinky na podporu veřejného soudu s kpt. Vladimírem Hučínem nabývají na síle a společenském významu. Od 16.00 hodin začali přicházet první diváci. Vystřídali se jich stovky. Mítink jsme rádi „přetáhli“ až do půl osmé. Rozdali jsme stovky kopií článků a dokumentů, včetně přísně tajných dokumentů, kvůli nimž má být soud neveřejný. Přitom jsou tyto „tajné“ dokumenty volně k dispozici na internetu – www.hucin.com! Nabízeli jsme trička s Vladimírem Hučínem, audiokazety VÁHY SPRAVEDLNOSTI“ s jeho autentickou, děsivou výpovědí o stavu justice a policie v České republice. Nazýval věci pravými jmény, diskutoval s občany. Dosáhli jsme první tisícovku podpisů pod peticí na podporu veřejného soudu!

JUDr. M.Chovancová upozornila konkrétními případy na stav české justice, zejména neudržitelného a neskutečného stavu u Ústavního soudu ČR pod vedením JUDr. Pavla Rychetského. Jeho maminka podepisovala jako pracovnice kanceláře prezidenta Klementa Gottwalda odmítnuté žádosti rodin o udělení milosti jejich nevinně odsouzeným rodinným příslušníkům. Jednalo o rozsudky smrti! Zdokumentováno paní režisérkou Kristinou Vlachovou. Na konkrétním případu soudce Vojtěcha Cepla ml., ze Středočeského krajského soudu, upozornila na běžné a rozšířené praktiky soudců (syn bývalého ústavního soudce). Kdo si přečetl v MFDnes z 11.září 2004 článek „Žena neunesla rozsudek, zabila se“ a byl na mítinku – nemůže se divit, že „souzení“ takového soudce mělo takový následek!

Nově vznikající a stále silnější hnutí PALACHOVY DĚTI“ rozdalo stovky letáku s jejich peticí STOP KOMUNISMU!“ Bylo podpořeno dalšími stovkami podpisů. Budou opět protestovat u Sv.Václava 28.září od 11.00 do 19.00 – přijďte je (a sebe) podpořit!

Opět byly podezřele rychle „uklizeny“ plakáty z okolí mítinku a Václavského náměstí, upozorňující na naši akci. Opět tzv. „rušivci“ zkoušeli svoje dobře zaplacené triky.

Nepřítomnost médií, pokud jsem mohl postřehnout, byla absolutní. Ve večerních televizních zprávách ani zmínka! Zato podezřelých pánů s podezřelými přístroji bylo možno postřehnout! To je vlastně pocta! Řadoví policisté přijímali naše materiály. Neměl jsem pocit, že jsou proti nám, naopak! Nedivím se, pan Hučín jim mluvil z duše!

Nálada během mítinku byla skvělá, vstřícná, kdybychom mohli, hráli bychom až do půlnoci!

Slovem a písničkami provázeli celý podvečer Zbyněk Horváth, Pepa Nos a Alice Weissová, která nás všechny ohromila silou svého projevu. Komunisté jí zakázali zpívat kvůli jejím textům. Užila a vytrpěla si své. Ani dnes to nemá lehké. Bylo to její první veřejné vystoupení po letech. Kdyby měla možnost svými stále aktuálními písněmi oslovit slušné a stále více situací ve státě znepokojené občany – musely by její písně dosahovat milionových nákladů. Zpívá a nikdo nepochybuje! Její čas přijde!

P.S.Kousek pod Sv.Václavem zastavila dvě „Audi“ - pan premiér JUDr.Stanislav Gross s ochrankou. Pozvali jsme ho k mikrofonu. Nepřišel. Neslyšel… Jeho bodyguard nás „inkognito“ přesto navštívil…Škoda pane premiére, chtěli jsme Vás pozdravit osobně a poděkovat za Váš zájem. My nemáme opravdu, ale opravdu co skrývat a čeho se bát, pane premiére. Vy ano?

Panu Hučínovi hrozí 10 let vězení „na tvrdo“! Ukazuje na bezcharakternost mnohých odpovědných ve státní správě. Dne 14.září 2004 jsem podal návrh k rukám prezidenta České republiky Václava Klause k udělení ŘÁDU TGM“ za zásluhy o stát panu Vladimíru Hučínovi.

Budeme pokračovat v tradici mučedníků, slouhů a strašpytlů, nebo konečně pozvedneme hlavy jako svobodní občané?! Vzpomínáte si ještě na podzim 1989 a hodnoty, které povznášely Vaši mysl a Vaši duši? Svobodu si v Supermarketu nikdy nekoupíte! Čekáním nepřijde, odejde. Stanete se nevědomými slouhy, zvyknete si, nepřijde Vám to. Přejete to i Vašim dětem?! Věřím, že ne.

Přijďte do Karlína v neděli 26.září 2004! Od 16.00 hodin začíná II.ročník koncertu „S KOMUNISTY SE NEMLUVÍ“. Jeho výtěžek bude věnován na podporu kpt. Vladimíra Hučína!


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Šinágl | Počet komentářů: 40 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP, E-MAIL, ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,