phpRS
Dnešní datum: 02. 03. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  BĹ™ezen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Jaké kafe nám uvařili?

* Hrubá manipulace s fakty a čtenáři!

Vydáno dne 10. 09. 2004 (4046 přečtení)

! PŘIBYL JE BITÍ – REFLEX JE BLITÍ ! Na vědomí: REFLEX – šéfredaktor Petr Bílek, „novinář“ Tomáš Vlach a sdělovacím prostředkům.

Hrubá manipulace s fakty a čtenáři!

 

! PŘIBYL JE BITÍ – REFLEX JE BLITÍ !

 

Na vědomí: REFLEX – šéfredaktor Petr Bílek, „novinář“ Tomáš Vlach a sdělovacím prostředkům

 

REFLEX č.37/04 –  str. 56-59 – CAUSA Vladimír Hučín, „autor“ Tomáš Vlach. Další ukázka rostoucího strachu mocných z hrozící pravdy a současně jejich možností ovlivňovat veřejné mínění v její neprospěch! Styl „novinářské“ práce 50-tých let. Zavádějící fakta, podsouvání nedokázaných tvrzení, fotografie, prokazatelné lži, cílená, rafinovaná manipulace a dezinformace stalinského kalibru. Situace pro mnohé mocné, kteří nemají čisté svědomí musí být už velmi vážná, když jsou nuceni uchylovat se k takovýmto metodám, připomínající padesátá léta a dobu komunistické hrůzovlády.

 

Účelem je vytvořit u skupiny médií ovlivnitelných a neinformovaných občanů, skutečnosti naprosto neodpovídající obraz, který přijmou za svůj. Nechci zde tento pamflet detailně rozebírat –  bylo by to kontraproduktivní, urážející a nebylo by to o moc kratší. Až vyjdou brzy skutečná fakta na povrch, pak věřím, že i tento článek „novináře“, který splnil svůj úkol, bude opět čten studenty žurnalistiky – jako vzorová ukázka deformace informací a ovlivňování veřejného mínění.

 

Pár příkladů: fotografie na str. 59 vytváří dojem nezájmu publika (Kdo ji asi udělal?), z tohoto mítinku existují i jiné dokazující pravý opak! Str. 57 – Pan Hučín se „ukládá“ do podvědomí čtenářů jako „pobuda“ a „zločinec“ – právě se vrátil z Olomoucké věznice – všude vystupuje slušně oblečen a s perfektním vystupováním (A kdo udělal tuto?). Str. 57 text vpravo nahoře: „O dvou věcech z té doby se ale Hučín sám od sebe nezmiňuje. V roce 1972 začíná spolupracovat jako informátor s tehdejším sborem národní bezpečnosti (SNB) a donáší příslušníkovi Hynkovi Vykoukalovi“ – nehorázná lež pane Vlachu! Pan Hučín nikdy nespolupracoval a nedonášel SNB!

 

Příslušníka SNB Hynka Vykoukala upozorňoval pan Hučín na ničení kulturních památek členy „ozbrojené pěstí dělnické třídy“ LM (Lidové milice). V polích poblíž Přerova podnapilí příslušníci LM rozstříleli sochu Sv.Šebestiána starou ca 200 let! Bylo to v rámci programu likvidace „nevhodných“ kulturních památek a náboženských symbolů, patřily k němu i sochy TGM. Velitelem LM byl Ctirad Marák. To se dělo v roce 1971, pan Hučín byl hned na to odsouzen, to vše Vám říkal, ukazoval prokazující dokumenty!

 

Vše je zdokumentováno v rehabilitačním rozsudku pane Vlachu! O tom jak „charakterní“ člověk je pan Vykoukal se přesvědčila na vlastní oči veřejnost na nedávném soudu s panem Hučínem v Přerově. Ale tam jste asi nebyl, že?

 

Str. 58 Ve vazbě i na psychiatrii – Kteří policisté vzpomínají pane Vlachu na úsilí pana Hučína dostat se na policejní školení o výbušninách? Neměl to zapotřebí a 3x to odmítl – byl osvědčeným instruktorem na střelbu a výbušniny s vysokou odbornou a ceněnou kvalifikací. Tolik hodin jste s panem Hučínem strávil, znáte ho velmi dobře, musíte vědět oč jde a přesto jste schopen napsat takové do nebe volající nehoráznosti. Slušný a pravdu hledající novinář by mne jako předsedu PV navštívil – mohl by jste se dozvědět mj. i to, že jsem podal trestní oznámení na soudce Mgr.Michala Jelínka o kterém se zmiňujete tak nevinně! Děláte v podstatě co on. Musel jste být opravdu skvělým předsedou SSM. Inu slouhů bylo v našem národě vždycky dost – proto jsme tam kde jsme. CHUCPE!

 

Promiňte, na více nemám žaludek. Nejsem právník, ale to je snad na podání trestního oznámení pro urážku na cti, nemyslíte? Ale vlastně, jak mohou nečestní urážet čestné, vždyť ani neví co to je! Jejich měřítka hodnot s hodnotami čestných nemohou komunikovat.  

 

Populistický titulek „KUŠ BUSH“ na titulní stránce tohoto vydání „REFLEXU“ je také výmluvný a urážející naše spojence. Nepotřebuje komentáře a vypovídá o celkové kvalitě a úrovni jeho redakce a čtenářů, pro které je určen – pro tzv. „Bilboardové stádo“ – promiňte mi tento výraz. I to jsou následky padesátileté devastace myšlení, charakterů a výchovy. Uměli to hoši komunističtí a zdárně v tom pokračují! Nastupující mládí už vám to „baštit“ nebude soudruzi!

 

 

Většina obyvatel a nejen v ČR, se nevědomě chová jako „bildboardové ovce“ – pohodlní myslet, nechuť získávat a ověřovat informace, tvořit si vlastní názor, pouze pasivně přijímají „hotový“ a v konečném důsledku nevědomě svým myšlením a chováním podporují to, co je proti jejich zájmům.

 

„Bilboardové divadlo“ pana premiéra Grosse je typickou ukázkou. Slušné a myslící občany uráží, ti druzí mají svoji „pastvu“. Mocní nám ukazují tímto jednáním nedostatek kultivovanosti, vzdělanosti a svoji stále rostoucí bezmocnost, ubohost a bezcharakternost. Nechá-li se bez zábran přežívat bezcharakterní systém, nutně přežívají i jeho charaktery, metody a způsoby. Nemá důvod něco měnit, nic ho k tomu nenutí – zatím. Dnes nejde jenom o strany, ale především o charaktery a dobré mravy!

 

Občané, přijďte na Václavské náměstí k pomníku Sv.Václava ve středu 15.září 2004 od 16.00 hodin. Potkáte dobré a slušné lidi, odejdete domů s nadějí a v lepší náladě než jste přišli. Přijít můžete i do Karlína, kde v neděli 26.září 2004 bude velký koncert na podporu a ve prospěch kpt. Vladimíra Hučína – S KOMUNISTY SE NEMLUVÍ. Lístky už si můžete zakoupit v předprodeji u TICKETPRO. Známe skupiny, hudebníci, písničkáři a umělci vystoupí bez nároku na odměnu.

 

Co myslíte přijdou pánové Bílek a Vlach? Nikdo jim v tom bránit nebude. Určitě přijdou ti, kteří mají obavy z toho, aby níže uvedený citát, který už je hořkou skutečností v ČR, přestal brzy platit. Pan Vladimír Hučín to ví už 30 let, ale sám to nezvládne. Hrozí mu 10 let vězení za to, že je slušný, charakterní a není mu lhostejný osud jeho a naší rodné země.

 

Mně také ne. A Vám? Tož přijďte podpořit a vyjádřit svoji vůli. Situace v našem státě je alarmující!

 

                                                                                                                                                                                                              Jan Šinágl

 

                                                                                                                                                              předseda PV na podporu veřejného soudu s kpt. Vladimírem Hučínem    

 

* * *

 

NEJHORŠÍ NESPRAVEDLNOST JE PŘEDSTÍRANÁ SPRAVEDLNOST


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Šinágl | Počet komentářů: 120 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP, E-MAIL, ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,