phpRS
Dnešní datum: 02. 03. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  BĹ™ezen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Jaké kafe nám uvařili?

* STAV ZEMĚ ČESKÉ

Vydáno dne 25. 08. 2004 (3737 přečtení)STAV ZEMĚ ČESKÉ

Hana Catalanová, srpen 2004

Kritické události v naší historii dokázaly, že český národ umí táhnout za jeden provaz, že se nebojí bojovat za svobodu, svoji vlast a svá lidská práva. To jen v těch chvílích nejtěžších, kdy národ znovu a znovu představil své hrdiny a nebál se největších obětí - tehdy vždycky přišla zrada. Přicházela a dodnes přichází z těch nejvyšších míst, přímo od vůdce, odkud se jako mor šířila a šíří do všech oblastní státní správy (1938, 1948, 1968, 1969, 1989, 1990…).

A národ s vůdcem - zrádcem zprvu nechápal, později pochopil a ve větší míře rezignoval. Ti hodně stateční si zachovali i bez vůdce svoji tvář, bojovali proti zlu všemi dostupnými prostředky a mnohdy zaplatili daň nejvyšší. Hrdinové a oběti - za nás za všechny.

Méně stateční byli přesvědčeni, že bez hlavy tělo nic nezmůže. Stáhli se do ústraní a s čistým štítem přežívali. Nezaprodali se zlu a své děti vychovávali podle morálních hodnot, které sami ctili, přestože svým potomkům nemohli nabídnout šťastnou budoucnost. Čekali a doufali…dodnes nezlomeni. Pro statisíce byla svoboda a důstojnost člověka prioritami. Odešli tam, kde jim tato základní práva cizí společnosti zaručovaly. Ani tam se však práva na svobodnou vlast nevzdávali, bojovali dle svých možností a různými prostředky… bojují dodnes. Hrdinové a zdravé jádro národa.

Minulost však přála lidským hyenám, zrádcům a kolaborantům - stav naší země bez morálního vůdce vyvolal a kultivoval v těchto lidských bestiích ty nejnižší odsouzeníhodné vlastnosti. Lidské bestie - velká černá skvrna minulosti a dodnes zahnívající zhoubný nádor.

Český národ - jeho zdravé jádro - však nechce, aby ve státní správě nadále setrvávaly hyeny, zrádci a kolaboranti. Stále silněji volá po změnách. Byl vyburcován zápachem toho hnijícího nádoru, jež přestal být pro většinu snesitelným. Nelze dál již ignorovat, že ve státní správě máme čím dál víc zrádců národa z dob nejtěžších. Že tam máme i ty, kteří hrdě veřejně říkají, že sice byli v KSČ, ale "nikomu neublížili". Jaká to drzost! I ten poslední neaktivní řadový člen KSČ (bezpáteřní prospěchář) posiloval svým členstvím mohutnou zločineckou organizaci, která terorizovala ty, jež se dokázali nezaprodat. Každý bývalý i současný člen tohoto zločineckého spolku nese vinu a má krev na rukou. Není hoden zastávat žádné veřejné funkce! Národ chce konečně nastoupit ozdravný proces.

Není přijatelné, aby komunističtí soudci dodnes soudili své oběti z dob totality pod zástěrkou nezávislých soudů! Za všechny - nejvíce ostudný případ bývalého kpt. BIS Vladimíra Hučína, kdy jeho totalitní soudci dnes účelově rozhodují v jeho rehabilitačních řízeních (!!), kdy okolnosti jeho postkomunistického procesu se neslučují se soudním procesem demokratické společnosti (mj. vykonstruovanými obviněními, nezákonnou vazbou a terorem, využíváním podezřelých a zkompromitovaných "svědků", mezi kterými figuruje Hučínem dekonspirovaný agent StB a KGB Antonín Mikeš, psychicky narušený agent StB Vlastimil Švéda - krycí jméno Slávek apod.). Poslední jednání soudu pod taktovkou „nezávislého“ soudce Jelínka bylo poslední kapkou trpělivosti veřejnosti, která celou účelově připravenou šarádu od počátku sleduje. Všichni dnes už víme, kdo měl zájem na odstranění kpt. Vladimíra Hučína z BIS, kdo všechno stojí za jeho pronásledováním a kdo se bude nakonec z těchto aktivit zodpovídat!

Je zcela evidentní, že národ má již dost všech lží a podvodů. Je také jasné, že dle starého přísloví „svině sama od koryta nepůjde“. Zatím probíhají nespokojené demonstrace bez "vidlí". Se správným vůdcem by ozdravná etapa proběhla rychleji a efektivněji. Kdo jím bude? Kdo povede tolikrát zkoušený a zrazený národ k morální očistě a prosperitě? Za koho se s hrdostí a odhodláním postaví většina národa?

http://www.freewebs.com/vanek/stavzemeceske.htm


Vice o Hucinovi a Stavu zeme Ceske:

http://www.hucin.com

http://www.freewebs.com/vanek/index.htm

http://www.aaawebpages.cz/

http://www.geocities.com/joskazoceli/index.htm


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Hana Catalanová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: E-MAILEM

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,